İletişim Numaramız 0216 418 39 36

GAP TURU ERKEN REZERVASYON

[gdl_gallery title=”gap-turu” width=”215″ height=”140″ galid=”1″ ]

GAP RÜYASI

HATAY – GAZİANTEP-KAHRAMANMARAŞ-ADIYAMAN-MARDİN MİDYAT-ŞANLIURFA

Nemrut – Hasankeyf – Balıklı Göl –  Halfeti Tekne Turu

5 Gece  6 Gün 

 

HAREKET:

Belirlenen noktalarda siz değerli misafirlerimiz ile buluşup gerekli molalar eşliğinde Ankara ,  Adana, Hatay güzergahında gece yolculuğuna başlıyoruz.

 

1 GÜN   HATAY – GAZİANTEP

Sabah yol güzergahında alınan extra kahvaltı sonrası Hatay’a varıyoruz. St.Pierre Kilisesi, Mozaik Müzesi, Harbiye Şelaleleri, Eski Antakya Evleri, Katolik, Ortodoks ve Protestan Kiliseleri, Kilise iken Camiye çevrilmiş olan minaresi 17. asırdan kalma tarihi bir eser olan Habib-i Neccar Camii gezdikten sonra Hatay’da  alınan extra öğle yemeği sonrası Gaziantep’e hareket. Gaziantep’ e varış sonrası

Otelimize yerleşme ve Akşam yemeği  GAZİANTEP

 

2 GÜN  KAHRAMANMARAŞ – ADIYAMAN- NEMRUT DAĞI – KAHTA

Otelimizde Kahvaltı sonrası, alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra Kahramanmaraş’a hareket ediyoruz. Kahraman Maraş Sütçü İmam  heykeli ve Maraş Kalesi ve müzesini geziyoruz. Gezi sonrası, Maraş’ın meşhur  dondurmasının tadına bakıyoruz. Ardından Adıyaman’a hareket ediyoruz. Adıyaman’a varış sonrası Yeni Arsemia Kalesi, Cendere Köprüsü, Karakuş Tümülüsü ziyaretlerimizi yaparak. Gün Batımı’nı almak üzere Nemrut Dağ’a çıkıyoruz. Gün batımı sonrası otelimize hareket.

Otelimize yerleşme ve Akşam yemeği  KAHTA

 

3.GÜN HASANKEYF – MİDYAT

Otelimizde kahvaltı sonrası,Hasankeyf’e hareket.( Bu programda extra öğle yemeği molası Batman’da alınacaktır) Raman dağı ve Raman petrol kuyularının görülmesi sonrasında Hasankeyf‘ e varış El-Rızk Camı, Ulucamı. Köprü,Eski ve Yeni Kale ile Saraylar gezisi. Sonrası Hasan keyf Yol güzergahında seyir terasından Hasan Keyf’i fotoğraflıyoruz. Hasankeyf’ten ayrıldıktan sonra Midyat’a geçiyoruz. Midyat’ta Telkari işçiliğinin merkezi olan çarşıda alışveriş için serbest zaman sonrası otele hareket.

Otelimize yerleşme ve Akşam yemeği  MİDYAT

4.GÜN  MİDYAT- MARDİN – GÖBEKLİTEPE – ŞANLIURFA

Kahvaltı sonrası,  Midyat Konukevi ve eski Midyat sokaklarını fotoğrafladıktan sonra Mardin’e hareket ediyoruz.  Deyrul Zeferan Manastırı, Kasımiye Medresesi, Kırklar  Kilisesi,  Mardin Evleri ve Sokakları, Abbaralar, Ulucami ve Zinciriye Medresesi ziyaretleri sonrası extra öğle yemeğimizi alıyor ve Urfa’ya hareket ediyoruz. Göbeklitepe ziyareti  ardından, Urfa’da İsotçular çarşısı, Kazaz Pazarı, Gümrük Hanı gezileri sonrası otele yerleşme. Kısa bir dinlenmenin ardından Geleneksel Urfa Sıra gecesinin yapılacağı ve Urfa’ya has lezzetlerin sunulduğu Sıra gecesi eğlence. Geceleme otelimizde URFA

 

5.GÜN  ŞANLIURFA- HARRAN – BİRECİK –

Erken alınan kahvaltı sonrası, Balıklı Göl, Ayn-ı Zilha Gölü, Halil-ür Rahman, Rızvaniye ve Mevlid-i Halil Camileri ve Urfa Kalesinin Panaromik Görüntüsünü alıyor ve Harran’a hareket ediyoruz. Konik evleri ile ünlü Harran’da bu evlerden birine konuk oluyoruz. İrem Camii (Ulucami),  Harran Üniversitesi, Arkeolojik Kazı Alanı ziyaretleri ve Kalenin Panaromik görüntüsünün alınmasının ardından Halfeti’ye hareket barajda extra öğle yemeği. Halfeti Tekne Gezisi sırasında Batık Minare ve Rum Kale’yi görüyoruz. Birecik Kelaynak Kuşlarının yaşam alanlarını gördükten sonra Gaziantep’e geçiyoruz.

Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. GAZİANTEP

 

 6.GÜN GAZİANTEP – ADANA – İSTANBUL

Erken alınan kahvaltı sonrası Mozaik Müzesi, Kale ve Cam Müzesi ziyaretleri. Bakırcılar ve Sedefçiler Çarşısı, Zincirli Bedesten, Şire Hanı, Elmacı Pazarı ziyaretleri sonrası extra Öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra Adana’ya hareket ediyoruz. Adana’da yapacağımız kısa bir şehir gezisinin ardından İstanbul’ a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

 


İki veya üç kişilik odalarda kişi başı 

28.02.2018                                                           ;   1050 ₺

19.04.2018 – 30.09.2018  tarihler arasında   ;

 


 

 

BU FİYATLAR ÖZEL GÜNLER, RESMİ VE DİNİ BAYRAMLARDA GEÇERLİ DEĞİLDİR

 

   

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER 

(5) Gece Konaklama.

(5 Akşam Yemeği

(5) Sabah Kahvaltısı

Seyahat sigortası.

Programda belirtilen tüm Çevre Gezileri .

Otobüs Ulaşımı ve araç içi sıcak ve soğuk içecekler.

Rehberlik Hizmeti .

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER 

Müze Ören Yeri Girişleri

Otelde Yapılan Ektra Harcamalar

Yemeklerde alınan Tüm İçecekler

Özel Harcamalar

Öğle yemekleri

Nemrut  Giriş ve Minibüs Ücreti

Tekne Turları

 

Sizi nerden alalım 🙂

17.45 Şirinevler Kültür Üniversitesi Önü

18.00 İncirli Alfemo Mağazası Önü

18.30 Mecidiyeköy Teknosa Mağazası Önü

19.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

 

 

 

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR

Program zamanlamasında Hava,Yol,vb… nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

Çocuk fiyatı, iki büyükle birlikte konaklamada geçerlidir.

Otel  konseptine veya doluluk oranına göre yemekler set menü olabilir.

Yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmemiz sebebi ile kalite standardımızı sürekli arttırıyoruz. Kültür turlarında misafirlerin fiziksel ve düşünsel yoğunluklarının zirvede olması, sukunet, özen ve dikkat kavramlarını ön plana almamızı gerektirmektedir. Bu sebeple bu tür yorucu turlarımıza 5 Yaş ve altındaki çocukları kabul edemiyoruz.

DETAYLAR
5 Gece Otel Konaklaması vardır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda acentemizin sorumluluğu yoktur.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır

 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanın doldurulması lazımdır

© Tüm Hakları Paytur Turizm Seyahat Acentası Adına Saklıdır | Tasarım: İrem Şahinbaş