İletişim Numaramız 0216 418 39 36

Poyrazlar Gölü 150₺

POYRAZLAR GÖLÜ

Günübirlik

Her hafta sonu

 

Araç Kalkış Noktaları ve Saatleri:

07:00 İncirli Ethica Hastanesi Önü

07:30 Mecidiyeköy Doğtaş Mağazası Önü

08:00 Kadıköy Adalar-Beşiktaş İskelesi Önü

08:15 Maltepe Kapet Önü

09:15 Halkevi önü

 

Yukarıda belirtilen buluşma noktalarında siz değerli konuklarımızla buluştuktan sonra gezimize başlıyoruz. Yaklaşık 1 saat sürecek  yolculuk sonrası ilk durağımız olan Hereke’ ye varıyoruz. Burada alacağımız sabah kahvaltısının ardından,  Poyrazgöl’ e doğru yolumuza devam ediyoruz. Adapazarı’nın kuzeydoğusunda Sakarya Irmağı’ nın yakınındaki 60 hektarlık  göle, yanında bulunan  Poyrazlar Köyü nedeniyle bu ad verilmiştir. Zevkli ve eğlenceli doğa yürüyüşümüzü ardından öğlen yemeğimiz olan mangalda sucuk ekmek ziyafeti sonrası  fotoğraf çekimi ve dinlenmek için serbest zaman veriyoruz. Dileyenler extra olarak deniz bisikleti ve tekneler ile gölde gezinti yapabilir, Atv’ ler ile heyecan dolu anlar yaşayıp doğayı keşfedebilirler.

 


 

KİŞİ BAŞI  :  150.- TL

 


Fırsata Dahil Olan Hizmetler

  • Lüks araçlar ile gidiş dönüş ulaşım
  • Hereke’de sabah kahvaltısı
  • Öğle yemeği (Sucuk-Köfte-Tavuk ve Alkolsüz İçecek)

 

Fırsata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Kişisel harcamalar

 

 

 

Önemli

Yeterli doluluk sağlanmadığı taktirde, acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir. Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanın doldurulması lazımdır

© Tüm Hakları Paytur Turizm Seyahat Acentası Adına Saklıdır | Tasarım: İrem Şahinbaş