Genel Bilgi

ANKARA-BEYPAZARI-NALLIHAN-GÖYNÜK

 

HAREKET:  Belirlenen noktadan misafirlerimizi alarak  araç içi ikramlar eşliğinde turumuza başlıyoruz.

 

1.GÜN: Ankara’ya varış sonrası alacağımız (EKSTRA) Sabah Kahvaltısının hemen ardından Anıtkabir’e geçiyoruz. Anıtkabir ve Cumhuriyet Müzesi gezilerimiz sonrasında öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra Ankara Kalesi, Eski Ankara Evleri, Eski Meclis gezilerimizden sonra Beypazarı’na doğru yola çıkıyoruz. Önce otelimize yerleşiyoruz. Beypazarı’nın yöresel yemeklerinin sunulduğu Beypazarı geleneksel eğlencesi sonrası otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde. BEYPAZARI

 

2.GÜN: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, Osmanlı mimarisinin bozulmadan kaldığı ve mimariyle birlikte gelenekleri ve görenekleriyle Osmanlıyı yaşayan kent,  3000 eski evin bulunduğu eski Beypazarı’nda gezintiye çıkıyoruz. Kurşunlu Camii, İncirli Camisini dışardan görüp, Gümüşçüler Çarşısında telkari takılardan, Suluhan’da havuç lokumuna, kuru erişteye, tarhanaya kadar yöresel ürünler bulabilirsiniz. Konaklar arasındaki Alaattin Sokağını gezerken şehir sizi büyüleyecek. İnözü Vadisi’ni de yapacağımız gezintinin ardından Nallıhan ve Göynük gezilerimiz yapıp yola çıkıyoruz.


Fiyatlandırma

İKİ VEYA ÜÇ KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI : 350.- TL

 • Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir . Fiyatlarımıza KDV Dahildir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 1 Gece Konaklama
 • 1 Sabah Kahvaltısı – 1 Öğle Yemeği – 1 Yöresel Eğlenceli Akşam Yemeği
 • Lüks araçlar ile ulaşım
 • Araç içi ikramlar
 • 1618 sayılı yasa gereği zorunlu sigorta
 • Rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün Sabah Kahvaltısı
 • Müze ve ören yeri girişleri
 • Tüm yemeklerde alınan içecekler
 • 2. Gün Öğlen yemeği

SİZİ NEREDEN ALALIM?

23.00 İncirli Alfemo Mağazası Önü

23.30 Mecidiyeköy Yapı Kredi Bankası Önü

23.55 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

01.15 İzmit Halkevi Karşısı


 

Bu gezi Promosyon gezi olup iptal ve iadesi yoktur. Satın alındıktan sonra 3 gün içinde kullanılmayan kuponlar kullanılmış sayılacaktır.

Gezi Süresi 2 Gece 2 Gündür 1 Gece Otel Konaklaması vardır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda acentemizin sorumluluğu yoktur.

Genel Detaylar

 • Rezervasyon ve her türlü bilgi için 0216 550 4 805 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.
 • Tüm Turlarımızda katılımcı sayısı en az 16 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 2 gün kala turu iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Turumuzda Koltuk Talep Eden Herkesin Tam Ücret Ödemesi Gerekmektedir.

İptal  –   İade Detayları

 • Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti her tur için gün sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu paketi satın almak istediğinizde rezervasyon sırasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Turlarımız minumum 16 kişi katılım olması halinde kesin kalkışlıdır. Mücbir sebepler veya Turumuzun 16 kişi altında kalması durumunda acenta turu en yakın tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Tarih uygunluğu olmayan misafirler turlarını veya acentanın düzenlediği eş değer turları bir yıl boyunca açık tarih şeklinde kullanabilir. İptal iade sigortası dışında da kesinlikle iade yapılmaz. Rezervasyon yapan tüm misafirler bu turun kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

Rezervasyon Detayları

 • A – Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B – Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur.
 • C – Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Paytur Sorumlu tutulamaz.

Ulaşım Detayları

 • Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.
 • Ulaşımda ön sıra, arka sıra, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.
 • Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

Fiyatlandırma

 • Tur Fiyatımız net fiyatlar olup sonrasında ek bedel vs. hiçbir ücret alınmamaktadır. Bu fiyatlarımız Resmi ve Dini Bayramlarda geçerli değildir.
 • Bayram dönemlerinde olan fiyat artışları tur fiyatlarımıza yansıtılmaktadır.

Tur Programı Detayları

 • Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.
 • Turlarımızda gezilecek bölgelerde yol kapanması, restorasyon vs. gibi durumlarda acentemiz sorumlu tutulamaz.

Bu tur programı, Paytur Turizm tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Programın kopyalanması ve yayınlanması suç oluşturur. Tüm hakları Paytur Turizm’e aittir. Turizm sektöründe oluşturulan kopyalarından Paytur Turizm sorumlu tutulamaz. Kopyalanan Tur Programlarının tespiti durumunda hukuki işlem yapılır. Tur programımız,  6502 sayılı tüketici kanununa uygun olarak hazırlanmıştır.

 

DİKKAT!  1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.