Genel

Abant – Gölcük – Maşukiye – Sapanca

2 Gece – 3 Gün

 

1.Gün: İstanbul – Maşukiye – Abant – Bolu Merkez

Aşağıda belirlenen buluşma noktalarında siz değerli konuklarımız ile buluşuyoruz. Kartepe’nin eteklerinde, yemyeşil doğası, masmavi gökyüzü, tertemiz orman havası soluyacağınız en güzel kaçış noktalarından biri olan Maşukiye’ye doğru yolumuza devam ediyoruz. Burada EKSTRA alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında Bolu’nun 34 km güneybatısında Abant Dağları üzerinde oluşmuş bir krater ve birikinti gölü olan  Abant’a hareket. Çevresi 7 km olan ve yılın her ayı ayrı güzelliklere sahip olan Abant Gölü’nde yapılabilecek aktiviteler Abant Tabiat Parkı girişinde ücretsiz ziyaretçi tanıtım merkezi ve doğa müzesi ziyareti, doğa yürüyüşü, bisikletle, faytonla, atla gezinti olarak sıralanabilir. Park içinde bulunan satış reyonlarında ise bölgede üretilen yöresel yiyecek ve hediyelik eşyalar satılmaktadır. Serbest zaman içinde EKSTRA olarak Sucuk-Ekmek+İçecek alabilirsiniz. Serbest zaman sonrasında  BOLU şehir merkezinde bulunan otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. GRAND KÖROĞLU OTEL

 

2.Gün: Bolu – Gölcük

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrası saat 09:30’da otelden hareketle Bolu şehir merkezinin 13 km güneyinde suni olarak yapılmış bir set Olan Gölcük Gölüne hareket ediyoruz. Burada göl çevresinde yürüyüş yapabilir, eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz çevrede bulunan kafelerde dinlenebilirler. Rehberimiz tarafından belirlenen saatte tüm misafirlerimiz ile buluşma noktasında buluşuyor ve Bolu Merkez’de bulunan otelimize geri dönüyoruz. Yılbaşı Gala Yemeği ve konaklama otelimizde. GRAND KÖROĞLU OTEL

 

3.Gün: Bolu – Kartalkaya – İstanbul

Otelimizde alacağımız geç sabah kahvaltısı sonrası, Kartalkaya’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuk sonrasında Kartalkaya’ ya varıyoruz. Rehberimiz tarafından belirtecek saate kadar olan serbest zamanımızda isteyen misafirlerimiz doyasıya kayak keyfini yaşıyor isteyen ise Kartalkaya’nın doğa güzelliklerini fotoğraflayıp pist kenarındaki cafelerde sıcak içeceklerini yudumlayarak kayak yapanları izleme imkânı buluyorlar. Saat 16.00 gibi toplandıktan sonra İstanbul’a doğru hareket ediyoruz.


Fiyatlandırma

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI : 750.- TL

 • Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir . Fiyatlarımıza KDV Dahildir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüx araçlar ile ulaşım
 • 2 gece Bolu Grand Köroğlu Otelde Yarım Pansiyon Konaklama
 • Limitsiz içkili Yılbaşı Gala Yemeği ve Müzikli Eğlence
 • Gidiş-Dönüş araç içi ve alan rehberlik hizmeti
 • Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Öğle Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Kişisel Harcamalar

SİZİ NEREDEN ALALIM?

07.00 Bakırköy İncirli Alfemo Önü

07.30 Mecidiyeköy Doğtaş Önü

08:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önü

08:15 Kartal Köprüsü Altı

08.30 Çayırova Mc Donald’s Önü

09:15 İzmit Halkevi Karşısı


 

ÖNEMLİ DETAYLAR

 • 0–3 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir.
 • 3-6 yaş çocuk için Otobüs de koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 200 TL ücret acenteye ödenir.
 • 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
 • 7-12 Yaş çocuklar için ücret 300TL’dir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.
 • Tek kişilik Konaklama yapacak olan misafirler acenteye 150 TL ekstra ödeme yapmaları gerekmektedir
 • Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir.
 • Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 7 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.
 • Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergâhında ve saatlerinde değişiklik yapabilir
 • Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
 • Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda PAYTUR TURİZM’in sorumluluğu yoktur.
 • Kupon alım tarihinden itibaren 3 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir. REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; EN FAZLA 7 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.
 • Fiyatlar Özel günler ve bayram dönemleri için geçerli değildir
 • İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 1000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda 20 TL, 1000 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 2 si kadardır.

 

İPTAL VE DEVİR:

1) PAYTUR TURİZM hava muhalefeti dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen tarihini değiştirebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

2) Tüketici; rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük her türlü katılıma engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemelidir. Bu hallerin dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıç tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25i, 14-0 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz tura gelinmemesi halinde ise gezi ücretinin tamamı PAYTUR TURİZM tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Özel hükümler saklıdır.

3) Tüketici promosyon turlarda turun başlangıç tarihi ne olursa olsun, mücbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.

4) Tüketici, paket tura devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareketten en az 3 gün önce ) PAYTUR TURİZM’e nedenini bildirmek suretiyle rezervasyonunu, paket tur açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren bir üçüncü kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sözleşmeye taraf ) PAYTUR TURİZM’e karşı, bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ilave masrafların ödenmesinden müteselsilen sorumludurlar.

5) Tüketici, PAYTUR TURİZM üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında PAYTUR TURİZM ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında PAYTUR TURİZM sorumluluk kabul etmez.

6) Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebi, ilgili turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun inisiyatifinde olduğundan PAYTUR TURİZM’e bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde müşteri PAYTUR TURİZM tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder.

7) Tüketici PAYTUR TURİZM’in bu şartları okumuş olup Paket programını satın aldığı taktirde onaylamış olarak kabul edilecektir.

8) Bu tur programı, PAYTUR tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Programın kopyalanması ve yayınlanması suç oluşturur. Tüm hakları PAYTUR aittir. Turizm sektöründe oluşturulan kopyalarından  PAYTUR sorumlu tutulamaz. Kopyalanan Tur Programlarının tespiti durumunda hukuki işlem yapılır. Tur programımız,  6502 sayılı tüketici kanununa uygun olarak hazırlanmıştır.

 

DİKKAT!

1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence  gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

Mevcut kalkışlar

Ne yazık ki, bu turda herhangi bir müsait yer bulunmamaktadır