Genel Bilgi

GÖLLER – ŞELALELER – BEYPAZARI – NALLIHAN – GÖYNÜK – TARAKLI TURU

 1.Gün: Aşağıda belirlenen noktalardan siz değerli konuklarımızı alıyor ve gezimize başlıyoruz. Yol güzergahında alacağımız (EKSTRA) sabah kahvaltısı sonrası, Eftania gölüne hareket. Eftani (EFLANIA ) Kuş Cenneti ve Güzeldere Şelalesi (630 rakim./Şelale;135 metre yükseklik) Gezileri ve (EKSTRA) öğle yemeğinin ardından Aydınpınar Şelaleleri gezisini yapıyoruz, daha sonra  Düzce’nin güneydoğusunda , Zengin bitki örtüsünün su sesi ile bütünleştiği mesire ve piknik alanları, doğa yürüyüş parkurları, kamp alanları, orman içi dinlenme yerleriyle muhteşem bir doğa güzelliğine sahip, 500 m. Yükseklikteki ağaçların içinde yer alan Tabiat Anıtı olarak ilan edilen Samandere Şelalesini geziyoruz. Buradan otelimize yerleşmek üzere BEYPAZARI’na doğru hareket ediyoruz. Akşam Bağ evinde düzenlenen ve yöresel yemeklerin sunulduğu müzikli eğlenceye katılıyoruz. Konaklama otelimizde. BEYPAZARI

2.Gün: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, Osmanlı mimarisinin bozulmadan kaldığı ve mimariyle birlikte gelenekleri ve görenekleriyle Osmanlıyı yaşayan kent, 3000 eski evin bulunduğu eski Beypazarı’nda gezintiye çıkıyoruz. Kurşunlu Camii, İncirli Camisini dışardan görüp, Gümüşçüler Çarşısında telkari takılardan, Suluhan’da havuç lokumuna, kuru erişteye, tarhanaya kadar yöresel ürünler bulabilirsiniz. Konaklar arasındaki Alaattin Sokağını gezerken şehir sizi büyüleyecek. Daha sonra (EKSTRA) öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrasında Kent Müzesini geziyoruz. Daha sonra İnözü Vadisi’ni de yapacağımız gezintinin ardından otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği sonrasında, Konaklama otelimizde BEYPAZARI

3.Gün: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Nallıhan’a hareket ediyoruz. Yunus Emre’nin Hocası Tapduk Emre’nin Türbesi, Nasuh Paşa Camii, Kocahan, Tarihi Belediye Binası’nın gezilmesi sonrası Göynük’e geçiyoruz. Burada alacağımız EKSTRA öğle yemeğinin ardından Göynük’ü geziyor ve Taraklı’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Taraklı gezimizin sonrasında İstanbul’a doğru yolumuza devam ediyoruz.


Fiyatlandırma

İKİ VEYA ÜÇ KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI     :      490TL

 • Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir . Fiyatlarımıza KDV Dahildir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 2 Gece  Konaklama
 • 2  Kahvaltı
 • 1 Akşam Yemeği (Bağ Evinde Müzikli Eğlence ile birlikte Yöresel Menü)
 • 1 Akşam Yemeği (2 nci akşam)
 • Lüks araçlar ile Gidiş / Dönüş Ulaşım
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Seyahat Sigortası 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle yemekleri
 • Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
 • Otelde ve yemekte alınan içecekler
 • Müze ve Ören yeri girişleri

SİZİ NEREDEN ALALIM?

06:15 İncirli Alfemo Mağazası Önü

06:30 Mecidiyeköy  Teknosa Mağazası Önü

07:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü


Genel Detaylar

 • Rezervasyon ve her türlü bilgi için 0216 550 4 805  numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.
 • Tüm Turlarımızda katılımcı sayısı en az 16 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 2 gün kala turu iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Turumuzda Koltuk Talep Eden Herkesin Tam Ücret Ödemesi Gerekmektedir.

İptal  –   İade Detayları

 • Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti her tur için gün sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu paketi satın almak istediğinizde rezervasyon sırasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Turlarımız minumum16 kişi katılım olması halinde kesin kalkışlıdır. Mücbir sebepler veya Turumuzun 16 kişi altında kalması durumunda acenta turu en yakın tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Tarih uygunlugu olmayan misafirler turlarını veya acentanın duzenlediği eş değer turları bir yıl boyunca açık tarih şeklinde kullanabilir. İptal iade sigortası dışında da kesinlikle iade yapılmaz.Rezervasyon yapan tüm misafirler bu turun kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Rezervasyon Detayları

 • A – Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B – Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 
 • C – Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Paytur Sorumlu tutulamaz.

Ulaşım Detayları

 • Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.
 • Ulaşımda ön sıra, arka sıra, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.
 • Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

Fiyatlandırma

 • Tur Fiyatımız net fiatlar olup sonrasında ek bedel vs. hiçbir ücret alınmamaktadır. Bu fiyatlarımız Resmi ve Dini Bayramlarda geçerli değildir.
 • Bayram dönemlerinde olan fiyat artışları tur fiyatlarımıza yansıtılmaktadır.

 Tur Programı Detayları

 • Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.
 • Turlarımızda gezilecek bölgelerde yol kapanması, restorasyon vs. gibi durumlarda acentemiz  sorumlu tutulamaz.

Bu tur programı, Paytur Turizm tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Programın kopyalanması ve yayınlanması suç oluşturur. Tüm hakları Paytur Turizm’e aittir. Turizm sektöründe oluşturulan kopyalarından  Paytur Turizm sorumlu tutulamaz. Kopyalanan Tur Programlarının tespiti durumunda hukuki işlem yapılır. Tur programımız,  6502 sayılı tüketici kanununa uygun olarak hazırlanmıştır.

DİKKAT!

1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence  gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.