Genel Bilgi

Maden Deresi – Sakarya Deltası

Acarlar Longozu – Sapanca Gölü

 

 

 

 

 

 

SİZİ NEREDEN ALALIM?

06:00  Bakırköy: İncirli Alfemo Mağazası Önü

06:15   Mecidyeköy: Teknosa Önü

06:30  Kadıköy: Evlendirme Dairesi Önü

07:30  İzmit: Halkevi Karşısı

 

Fotoğraf Makinelerimizi elimizden düşüremeyeceğimiz, hatıralarımızdan Silemeyeceğimiz Tura başlıyoruz. Yolculuğumuzun ilk durağı Sakarya ilinin ve Karadenizin incisi KARASU ilçesi. Burada harika güzellikteki Maden Deresi Kanyonu’nu geziyor ve resimliyoruz.

Daha sonra Sakarya Nehrinin Karadeniz ile kucaklaştığı Sakarya Deltası’nı görüyor, nehir ve deniz kenarındaki Yenimahalle Beldesinde (şirin bir balıkçı kasabası) öğle yemeğimizi alıyoruz. Gezinin en güzel kısmını sona sakladık. Dünyada 5 tane bulunan biriside KARASU ilçesi sınırları içinde yer alan gölün tabanında 184 çeşit bitkinin yaşadığı nilüfer ve çiğdem çiçeklerinin gölün üzerini süslediği, fotoğraflamaya doyamayacağınız Acarlar  Longozunu hem yürüyerek hemde tekne ile geziyor ve bir fotoğraf hazinesi oluşturuyoruz. Longoz gezimiz sonrası 16:30 sularında İstanbul ’a hareket ediyoruz. Yolda (Sapanca  Gölü’nünde)vereceğimiz bir mola sonrası T.E.M karayolundan saat 20:00 sularında İstanbul’ a varıyoruz.

 

 

Kişi başı

7-12 yaş 2-7 yaş

0-2 yaş

160 ₺ 160 ₺ 160 ₺

ücretsiz

araçta koltuk istenirse  100 ₺

Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.       

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Serpme köy kahvaltısı
 • Öğle yemeği,
 • Ulaşım,
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu seyahat sigortası,
 • Araç içi ikramlar,

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Ekstra Harcamalar

 

 

* UNUTMAYIN !! Nüfus cüzdanı, sağlık karnesi, düzenli alınan ilaçlar, ağrı kesici, mide hapları, güneş gözlüğü, yağmurluk, fotoğraf makinesi, kamera, diş macunu, diş fırçası, yürüyüş ayakkabısı, mevsimlik giyecekler, güneş gözlüğü, el feneri, görüntü cihazları, yedek pil ve film bulundurmanız önerilir.

 

İptal  –   İade Detayları

 • Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti her tur için gün sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu paketi satın almak istediğinizde rezervasyon sırasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Turlarımız minumum 16 kişi katılım olması halinde kesin kalkışlıdır. Mücbir sebepler veya Turumuzun 16 kişi altında kalması durumunda acenta turu en yakın tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Tarih uygunlugu olmayan misafirler turlarını veya acentanın duzenlediği eş değer turları bir yıl boyunca açık tarih şeklinde kullanabilir. İptal iade sigortası dışında da kesinlikle iade yapılmaz.Rezervasyon yapan tüm misafirler bu turun kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

  

Rezervasyon Detayları

 • A – Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B – Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur.
 • C – Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Paytur Sorumlu tutulamaz.

    

Ulaşım Detayları

 • Ulaşımda ön sıra, arka sıra, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.
 • Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.
 • Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez’
 •  Acente, yeterli kişi sayısı oluşmadığı taktirde haber vermek koşulu ile turu iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibas), özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.  Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.

Fiyatlandırma

 • Tur Fiyatımız net fiatlar olup sonrasında ek bedel vs. hiçbir ücret alınmamaktadır. Bu fiyatlarımız Resmi ve Dini Bayramlarda geçerli değildir.
 • Bayram dönemlerinde olan fiyat artışları tur fiyatlarımıza yansıtılmaktadır.

Tur Programı Detayları

 • Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.
 • Turlarımızda gezilecek bölgelerde yol kapanması, restorasyon vs. gibi durumlarda acentemiz  sorumlu tutulamaz.
 • Acente, aynı standartta veya üst standartta olmak koşuluyla otel değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Bilindiği gibi müze ve ören yeri giriş ücretleri; öğrenci, öğretmen ve emekliler için farklıdır. Ayrıca bazı yaşlı konuklarımız her ören yerini gezmemektedir. Dolayısıyla bu ücretler tur bedeline yansıtılmamakta ve konuklarımızın statülerine veya yaşlarına göre ödeme yapmaları uygun görülmektedir.
 • Acentemiz, kesin kayıt tarihine kadar ürün fiyatlarındaki artış vs. nedenlerle ürün fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu tur programı, Paytur Turizm tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Programın kopyalanması ve yayınlanması suç oluşturur. Tüm hakları Paytur Turizm’e aittir. Turizm sektöründe oluşturulan kopyalarından  Paytur Turizm sorumlu tutulamaz. Kopyalanan Tur Programlarının tespiti durumunda hukuki işlem yapılır. Tur programımız,  6502 sayılı tüketici kanununa uygun olarak hazırlanmıştır.

DİKKAT!!  1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence  gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.