Genel Bilgi

HER  HAFTA SONU SELANİK-KAVALA

1.GÜN: İSTANBUL – SELANİK (628 km)
Akşam saat 00:30 da  hareket. Tekirdağ’da mola, Malkara üzerinden İpsala (TÜRK) Kipi (YUNAN) Sınır Kapılarında Gümrük & Pasaport işlemleri sonrası EVROS bölgesinden YUNANİSTAN’A giriş.

2.GÜN: KAVALA- SELANİK
Sabah ALEXANDROUPOLİ (Dedeağaç) KOMOTINI (Gümülcine), kahvaltı molası ve XANTHI (İskeçe) gezileri sonrası KAVALA’ ya varış. KAVALA ŞEHİR GEZİSİ (Panagıa – Su kemerleri – Liman – 19 yy Neo Klasik yapıları – Eski&Yeni Şehir – KAVALALI MEHMET ALİ PAŞA (İmarethane – Ev&Heykeli) – Ag. Nicholas&Teodoro Kimissi kilisesi – Deniz feneri) Er.Stavrou – El. Venizelos caddeleri “Elefterios – Karaoli – Nikotsara 28 Ekim” meydanları gezileri. Alış-veriş imkanı sonrası Selanik’e Hareket 168 km süren zevkli yolculuk. Aprovalte Kasabası, Volvi – Koronia Gölleri – Halkidiki yarımadası sonrası SELANİK’e varış. SELANİK ŞEHİR TURU (12 Havariler Kilisesi, Makedonia & Trakya & Bakanlık Binası – ATATÜRK’ÜN EVİ – Aristoteoles Üniversite Kampüsü, İdadi, RODANDA, Ag. George Kilisesi, Şadırvan, HELEXPO İnternational Fuar alanı, Döner Kule,19.YY Neo Klasik Yapılar, Averof Limanı, Beyaz Kule & Bizans üzesi, Mekadonia Tiyatro Binası, Melina Mercury Kültür Merkezi, Kütüphane, Kamara, Bedesten, “Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos” Kiliseleri, Hamza Bey Camii, “B.İskender – E. Venezelos – P. Konstantin” Heykelleri, “Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios” Meydanları “Ag. Dimitri, Egnatia, Tsmiski, Manastır, Langada, Nikis (Vas. Konstantin)” caddeler, Acropolis, Bizans surları, Eski Selanik, “Ana Poli”,Makedonia Mimarisinin hakim olduğu evler, Vladaton manastırı, şehrin Kuş bakışı seyri gezisi alış-veriş imkanı sonrası otele yerleşme ve konaklama: SELANİK

3.GÜN: SELANİK – İSTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası, Halkidiki yarımadası, Makedonya vadisi üzerinden İSTANBUL’ a hareket. XANTHI (İskeçe) de panoramik gezi ve mola, KOMOTINI (Gümülcine), ALEXANDROUPOLI (Dedeağaç) gezileri ve cafe molası sonrası Yunan ve Türk Free Shoplarda alış – veriş imkanı. Akşam İstanbul’ a varış.


Fiyatlandırma

İKİ VEYA ÜÇ KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI     :      110.- €

 • Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir . Fiyatlarımıza KDV Dahildir.
 • Tek kişi konaklamak isteyen katılımcılardan 30.- €  ilave konaklama ücreti alınır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Selanikte 1 Gece  Konaklama,
 • Sabah Kahvaltısı,
 • Araç İçinde Sıcak ve Soğuk İçecek İkramı
 • Panoramik Selanik- Kavala Turu,
 • Lüks Araçlarla Gidiş&Dönüş Ulaşım.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti ve hizmet bedeli : 130.- €  (Yeşil pasaport sahipleri vize ücreti ödemezler)
 • Yurtdışı Çıkış Harcı : 15.-TL.
 • Tüm Öğle ve Akşam Yemekleri,
 • Programda Belirtilmeyen Ekstra Turlar ve Kişisel Harcamalar

SİZİ NEREDEN ALALIM?

22.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı,

22:45 Mecidiyeköy Ziraat Bankası önü,

23:15 İncirli Ömür Plaza önü


Genel Detaylar

 • Rezervasyon ve her türlü bilgi için 0216 550 4 805 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.
 • Tüm Turlarımızda katılımcı sayısı en az 16 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 2 gün kala turu iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Turumuzda Koltuk Talep Eden Herkesin Tam Ücret Ödemesi Gerekmektedir.
 • Araçtaki  oturma planı rezervasyon sırasına göre acente tarafından oluşturulacaktır.

İptal  –   İade Detayları

 • Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti her tur için gün sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu paketi satın almak istediğinizde rezervasyon sırasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Turlarımız minumum16 kişi katılım olması halinde kesin kalkışlıdır. Mücbir sebepler veya Turumuzun 16 kişi altında kalması durumunda acenta turu en yakın tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Tarih uygunlugu olmayan misafirler turlarını veya acentanın duzenlediği eş değer turları bir yıl boyunca açık tarih şeklinde kullanabilir. İptal iade sigortası dışında da kesinlikle iade yapılmaz.Rezervasyon yapan tüm misafirler bu turun kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Rezervasyon Detayları

 • A – Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B – Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 
 • C – Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Paytur Sorumlu tutulamaz.

Ulaşım Detayları

 • Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.
 • Ulaşımda ön sıra, arka sıra, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.
 • Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

Fiyatlandırma

 • Tur Fiyatımız net fiatlar olup sonrasında ek bedel vs. hiçbir ücret alınmamaktadır. Bu fiyatlarımız Resmi ve Dini Bayramlarda geçerli değildir.
 • Bayram dönemlerinde olan fiyat artışları tur fiyatlarımıza yansıtılmaktadır.

Tur Programı Detayları

 • Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.
 • Turlarımızda gezilecek bölgelerde yol kapanması, restorasyon vs. gibi durumlarda acentemiz sorumlu tutulamaz.

Bu tur programı, Paytur Turizm tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Programın kopyalanması ve yayınlanması suç oluşturur. Tüm hakları Paytur Turizm’e aittir. Turizm sektöründe oluşturulan kopyalarından  Paytur Turizm sorumlu tutulamaz. Kopyalanan Tur Programlarının tespiti durumunda hukuki işlem yapılır. Tur programımız,  6502 sayılı tüketici kanununa uygun olarak hazırlanmıştır.

DİKKAT!

1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence  gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.