Genel Bilgi

İNCEGÖL – SAZLIGÖL – KURUGÖL – NAZLIGÖL  – BÜYÜK GÖL
SERİN GÖL – DERİN GÖL – KAPANKAYA SEYİR TERASI – ŞELALE
GÜLEN KAYALAR – DİLEK ÇEŞMESİ

 

Bir doğa harikasıdır Yedigöller, yedi gölün olağan üstü beraberliğidir. Yedigöller’in her mevsimi bir başka güzel ama İlkbahar ve Sonbaharı kaçırılmayacak zamanlarıdır. 

Sabah belirttiğimiz noktalardan hareket sonrası Bolu dağındaki Kavakyelleri Resturantımız da alacağımız serpe kahvaltı sonrası Yedigöller’e hareket ediyoruz. ilk olarak bölgeye girdiğimizde Yedigöler Milli Parkı içerisindeki Kapankaya manzara seyir yerine çıkıp gölleri ve eşsiz peyzaj güzellikleri göreceğiz sonrasında millipark girişinde araçlarımızdan inerek muhteşem doğa ile başbaşa 7 gölümüzü göreceğimiz ormanda yürüyüşe başlıyoruz. Büyük göl terasında seyir molası veriyoruz. Eski Geyik üretme çiftliği alanı, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl ve Nazlıgöl, Dilek Çeşmesi çevresinde yapacağımız gezilerimiz sonrası Büyük göl çevresi, Seringöl, eski Alabalık üretme alanı, Deringöl, Şelale, Gülenkayalar’ ı geziyoruz. kısa vereceğimiz mola sonrasında bölgeden ayrılarak, Bolu dağında bulunan Kavakyelleri Resturantımız da bizler için hazırlanan sucuk köfte tavuk dan oluşan mangal menümüzü alıyoruz. Yemek sonrası hareket bir başka organizasyonda görüşmek üzere vedalaşıp ayrılıyoruz.

Not: İçerisinde ve yakınlarında market ve konaklama yerleri bulunmamaktadır.


Fiyatlandırma

Kişibaşı Tur Fiyatı:  160TL 

0-2 Yaş: Ücretsizdir. Araçta Koltuk İstenirse: 100TL     /    2-7 Yaş: 160TL     /    7-12 Yaş : 160TL 

 • Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.       

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş – Dönüş Ulaşım,
 • Çevre gezileri,
 • Rehberlik Hizmeti,
 • Sabah kahvaltı Serpme
 • Mangal köfte sucuk tavuk  pilav sıgaraböreği garnıtur salata içecek
 • Millipark Giriş Ücreti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm Özel Yapılacak Extra Harcamalar

SİZİ NEREDEN ALALIM?

06:00  Bakırköy: İncirli Alfemo Mağazası Önü

06:15   Mecidiyeköy: Teknosa Önü

06:30  Kadıköy: Evlendirme Dairesi Önü

07:30  İzmit: Halkevi Karşısı


İptal  –   İade Detayları

 • Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti her tur için gün sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu paketi satın almak istediğinizde rezervasyon sırasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Turlarımız minumum16 kişi katılım olması halinde kesin kalkışlıdır. Mücbir sebepler veya Turumuzun 16 kişi altında kalması durumunda acenta turu en yakın tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Tarih uygunlugu olmayan misafirler turlarını veya acentanın duzenlediği eş değer turları bir yıl boyunca açık tarih şeklinde kullanabilir. İptal iade sigortası dışında da kesinlikle iade yapılmaz.Rezervasyon yapan tüm misafirler bu turun kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Rezervasyon Detayları

 • A – Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B – Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur.
 • C – Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Paytur Sorumlu tutulamaz.

Ulaşım Detayları

 • Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.
 • Ulaşımda ön sıra, arka sıra, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.
 • Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

Fiyatlandırma

 • Tur Fiyatımız net fiatlar olup sonrasında ek bedel vs. hiçbir ücret alınmamaktadır. Bu fiyatlarımız Resmi ve Dini Bayramlarda geçerli değildir.
 • Bayram dönemlerinde olan fiyat artışları tur fiyatlarımıza yansıtılmaktadır.

Tur Programı Detayları

 • Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.
 • Turlarımızda gezilecek bölgelerde yol kapanması, restorasyon vs. gibi durumlarda acentemiz  sorumlu tutulamaz.

Bu tur programı, Paytur Turizm tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Programın kopyalanması ve yayınlanması suç oluşturur. Tüm hakları Paytur Turizm’e aittir. Turizm sektöründe oluşturulan kopyalarından  Paytur Turizm sorumlu tutulamaz. Kopyalanan Tur Programlarının tespiti durumunda hukuki işlem yapılır. Tur programımız,  6502 sayılı tüketici kanununa uygun olarak hazırlanmıştır.

DİKKAT!

1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence  gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler